MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 7083208
nr 708 3208
Bokhylleskåp
Gustaviansk stil, mahogny, längd: 94, djup: 46, höjd: 177
Kondition: slitage, skador
måndag 8 augusti 2011
kl 17:06:42
Den Gustavianska stilen